Skip directly to content

Bacardi

Bacardi

Světově nejoblíbenější rum byl jako první filtrován přes dřevěné uhlí a je charakteristický svou lehkostí, jemnou a suchou chutí. Díky své jemnosti inspiroval koktejlové průkopníky na Kubě ke tvorbě legendárních koktejlů jako jsou Mojito, Cuba Libre, Daiquirí, Piňa Colada.
BACARDI kořeny sahají na Kubu. První BACARDI továrna byla otevřena v Santiagu de Cuba v roce 1862 a příběh rumu BACARDI mohl začít...Legendární BACARDI rum je svým charakterem vyjímečně vhodný na míchání nápojů, kterým nedominuje, ale naopak nechává vyniknout ingrediencím.

Bacardi Oakheart - nejvíc chutná s přáteli

Kdo by neznal Bacardi, proslulou rodinnou a jedinečnou kubánskou značku lahodných rumů s nezaměnitelným symbolem netopýra. Zcela jistě jste už zkusili osvědčenou klasiku – Bacardi Superior – první rum z rodiny Bacardi, který se hodí skvěle do osvěžujících koktejlů. Nyní ale před vámi stojí výzva, a to „spiced“ Bacardi Oakheart! Podlehněte novému drinku a oddejte se mystické hře, kterou s vámi rozehraje. Vydejte se na noční lov…

Bacardi – zimní drinky

Bacardi připravilo lahodné zimní koktejly v kombinaci se surovinami dle vašeho gusta. Vyzkoušejte zimní Čokoládovou smrt – kombinaci pikantně sladkého Bacardi Oakheart s čokoládovým mlékem a špetkou Chambord. Výsledkem je hřejivá a bohatá chuť s nádechem ostružin.

BACARDI Superior – jemný, kořeněný, skvělý do koktejlů

Mojito, Daiquirí, Cuba Libre, Piňa colada - všechny tyto báječné koktejly mají něco společného, a to chuťově vyvážený BACARDI Superior Rum, který stál u samotného zrodu těchto legendárních nápojů. Lehký, suchý a jemně kořeněný rum osvěžující nápoje geniálně doplňuje, než aby byl příliš dominantní nebo se v nich naopak ztrácel.

Bacardi 8 years – perla Bacardi

8 let zrání v malých soudcích z bílého dubu. Nápoj, který byl původně určen jen členům rodiny Bacardi. Tmavě jantarová barva připomínající svou čistotou stařený koňak. Vůně a aroma vám nabídne stopy vanilky, karamelu, medu – to vše dokonale doplňuje chuť kouře a dubu se stopami hořkosladké čokolády. Kdo by odolal perle portfolia oblíbené značky Bacardi - rumu Bacardi 8 years.