Skip directly to content

BODY klinika plastické chirurgie

BODY klinika plastické chirurgie

BODY klinika se již řadu let řadí mezi špičky v oboru plastické chirurgie se specializací na operace poprsí. Zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Kromě vysoké odbornosti lékařů podložené bezmála 25-ti lety zkušeností v oboru plastické chirurgie je silnou stránkou kliniky také osobní přístup celého personálu. Výbavou i zavedenými standardy klinika splňuje nejpřísnější světové normy, které jsou platné pro klasické nemocnice.

Co ještě nevíte o zvětšení prsou vlastním tukem

Body klinika
(10.2.2013) V oblasti estetické medicíny, stejně jako v ostatních oborech jde vývoj neustále kupředu. Aktuálním trendem jsou metody, které pracují s přirozenými, tělu vlastními materiály. Jednou z těchto u nás nově praktikovaných metod je využití vlastního tuku ke zvětšení (augmentaci) a formování prsou. V čem tkví kouzlo této metody?

BodyChic - nový způsob jak získat ladné křivky

body klinika
(17.1.2013) Nenadělil vám Ježíšek to, po čem jste toužila? Pak máte o důvod víc udělat si radost sama. Nový zákrok BodyChic vám splní hned dvě přání najednou. Větší prsa a štíhlejší křivky jsou nyní na brněnské Body klinice mnohem dostupnější.