Skip directly to content

Costa Coffee

Costa Coffee

Kavárny Costa Coffee provozuje v České republice společnost Best Coffee, s.r.o. Mezinárodní řetězec kaváren v italském stylu otevřel svoji první pobočku v ČR v listopadu 2008 v pražském obchodním centru Flora. V roce 2011 se ve Velké Británii otevřela 1000. kavárna a řetězec oslavil 40. narozeniny. Značka expanduje i v Čechách, kde má v současnosti 25 poboček. Ty najdete nejen v Praze, ale např. v Ostravě, Pardubicích, Plzni nebo Liberci.

Kontakt pro novináře:

Šárka Pelcová

senior PR manager

gsm.: +420.739.315.174

email: sarka.pelcova@apriori.cz

 

Mocha – káva s čokoládou!

Také vás vůně kávy často naláká, abyste si ulomili kousek čokolády a vychutnali si tyto dvě chutě dohromady? Káva Mocha z Costa Coffee vám dopřeje obojí!

Gennaro Pelliccia - kávový mistr Costa Coffee s jazykem pojištěným na 10 milionů liber

Co je nejdůležitější na kávě? Samozřejmě její kvalita. Proto britský kavárenský řetězec Costa Coffee zaměstnává na pozici Maestra jednoho z nejuznávanějších světových kávových odborníků - Gennara Pellicciu. Rozezná přibližně 1 000 druhů kávy a jeho jazyk byl dokonce pojištěn na 10 miliónů liber.

Costa Coffee otevřela novou kavárnu v „Evolution“ stylu

Skvělá zpráva! Britský kavárenský řetězec Costa Coffee otevřel další, již šestadvacátou kavárnu v ČR. Nová kavárna Costa Coffee navíc nabízí jedinečný moderní design – „Evolution“ styl – první tohoto typu u nás.

Flat white - dokonalá káva

Velmi silná káva bohaté chuti s jemnou mikropěnou a obrázkem na povrchu zdobeným technikou latté art – pochutnejte si v kavárnách Costa Coffee na Flat white.

Dokonalé letní osvěžení? Nové Costa Coffee coolery!

Nic neosvěží v létě více než pořádný „cooler“, česky „ledovka“, neboli lahodný ledový nápoj z dílny kaváren Costa Coffee. Oblíbený kavárenský řetězec si pro vás na letošní horké dny nachystal hned tři nové příchutě - bílou čokoládu s malinami, „piňacoladu“ nebo „extrakávovou“ připravenou z pořádné porce kvalitního expressa „Mocha Italia“.

Osvěžte se v kavárnách Costa Coffee čerstvými ledovými čaji

Costa Coffee ledové čaje
Slunce svítí, ptáci zpívají, “zahrádky” vybízejí k posezení a Costa Coffee vám nachystala na horké jarní a letní dny osvěžující čerstvě připravované ledové čaje.