Skip directly to content

Martini

Martini

V Martini je ukryta krása v jiných nápojích nepoznaná. Je to pravá italská ikona založená na více jak 140 letech oddanosti a vášně. Italský styl, rafinovanost a chuť přinesly Martini mnoho obdivovatelů. Od umělců světového charakteru jako byl např. Andy Warhol, přes současné filmové ikony jako je Sean Connery a George Clooney nebo módní návrháři Dolce & Gabbana, až po zcela obyčejné lidi, kteří mají rádi kvalitu a styl. Martini je charismatický drink milovaný těmi, kteří se vyznají, dokáží ocenit kvalitu a styl a vnímají ho jako:
The world’s most beautiful drink (nejkrásnější drink na světě).

MARTINI – ITALIA, TI AMO!

Sv. Valentýn je dnem, který nemusíme slavit, pokud nechceme. Ale mohl by se stát dnem, který věnujeme člověku, jehož máme rádi. V Itálii sází na romantiku a svou lásku oslavují skleničkou růžového Martini.

Královský Royale na Vánoce

Dopřejte si o Vánocích lehký závan ze slunné Itálie a dejte si drink, který je kombinací vermutu a prosecca. Slavnostní drink Martini Royale si můžete připravit v klidu domova a překvapit jím své hosty, kteří k vám o vánočních svátcích proudí každý den.

Silvestrovské bublinky od Martini

Silvestr je spojen nejen s dobrou náladou či ohňostroji, ale také chutným jídlem a především pitím. Při oslavě příchodu Nového roku bychom určitě měli mít ve skleničce něco šumivého. Pokud si během těchto chvil chcete vychutnat opravdu kvalitní bublinky, vyzkoušejte lahodné sekty a nové Prosecco od Martini. Historie šumivých vín Martini sahá do druhé poloviny devatenáctého století. Jejich tradiční výrobní proces stejně jako tehdy probíhá i dnes 100% přírodní cestou. Tajemství jejich chuti je především ve výběru kvalitních surovin. Právě díky tomu Martini proslulo po celém světě a stalo se také oblíbeným drinkem u celé řady celebrit.