Skip directly to content

MedImplant

MedImplant

Společnost Medimplant, která na českém trhu působí již od roku 1993, dodává zdravotnické prostředky pro plastickou a estetickou chirurgii.

Kontakt pro média:

Denisa Kmeťová

senior PR manager

gsm: +420.608.977.983

mail: denisa.kmetova@apriori.cz

Náprava škod na kráse po létě

Obzvláště po létě se na svoji kůži díváme zkoumavým pohledem a hledáme, zda sluníčko nezpůsobilo více škody než užitku. Krásné léto nenechalo nikoho sedět ve stínu a tak se mohlo jednoduše stát, že se na naší pokožce objevily nevzhledné pigmentové skvrny.

L jako lipo...

Slovo tuk (neboli lipos) je v současné estetické medicíně skloňováno ve všech pádech, ať už se hovoří o modelaci postavy nebo o omlazovacích procedurách. Dnes již běžnými postupy ho lze odstranit tam, kde je ho přemíra, nejmodernější metody pak odebraný tuk dokážou zužitkovat a použít k řešení dalších vad na kráse. Které zákroky s charakteristickým názvem si můžete dopřát a kdy se pro ně rozhodnout?

Tipy, jak si poradit s akné

Akné dokáže pořádně potrápit pleť i naše sebevědomí. Bojovat s pupínky bývá často běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem, moderní postupy však dokážou aknózní pleti spolehlivě ulevit.

Letní rizika pro vaši pleť: Vyhněte se zbytečným vráskám i pigmentovým skvrnám

S blížícím se létem začíná pro pokožku celého těla zátěžové období. Odborníci z Body kliniky proto připravili tipy na preventivní péči i ochranu před nepřítelem číslo jedna, UV zářením. Čeho se tedy vyvarovat, abychom po létě nemuseli sčítat škody na kráse?

Neoprávněné zákroky v estetické medicíně

Popularita plastické chirurgie v České republice roste, zákroky jsou šetrnější než před několika roky a může se zdát, že i dostupnější. Tento trend však s sebou nese také jistá negativa, proto je na místě obezřetnost. Riziko, které ohrožuje zdárný průběh plastické operace i vyhovující výsledek, představuje jednak lékař bez příslušné atestace a možná trochu překvapivě i pracoviště, kde je zákrok prováděn. Následkem neodborně provedených operací mohou být zdravotní komplikace, psychické potíže, ale i dvojnásobné finanční náklady vynaložené na následnou nápravu.

Plazma terapie TrayLIFE: Omlazení pomocí vlastní krve

plazma terapie
(5.1.2013) Zdá se, že zázračné elixíry mládí již není nutné hledat. Tajemství věčného mládí je totiž ukryté přímo v nás, stačí ho jen získat a znovu využít. Stopy času dokáže zahladit vzácná část naší vlastní krve - omlazující krevní plazma.

10 otázek o TrayLIFE plazma terapii

plazma terapie
(30.10.2012) V čem je TrayLIFE plazma terapie unikátní? Je ošetření bezpečné? Jak dlouho zákrok trvá a jaká je následná doba hojení? Další otázky a odpovědi se dozvíte v tiskové zprávě.