Skip directly to content

SPAK

SPAK

Společnost SPAK Foods s.r.o. je výrobcem salátových dresingů, grilovacích omáček, majonéz, tatarských omáček a kečupů té nejlepší kvality.

Jitka Bedrnová
PR manager
aPRiori

gsm.  +420.739.459.180
e-mail: jitka.bedrnova@apriori.cz
www.apriori.cz

Omáčky k masu v zimním kabátku

Ani zima nemůže zabránit tomu, abychom si dali šťavnaté maso s výbornou omáčkou od Spaku. Žádná z omáček neobsahuje konzervační látky ani barviva. Zárukou toho, že jsou složeny z těch opravdu nejkvalitnějších přísad a surovin jsou spokojení zákazníci.

Trochu pepře na zahřátí?

Pepř stimuluje krevní oběh, zvedá krevní tlak, a tím i zásobování orgánů živinami a kyslíkem. Jeho typickým účinkem je stimulační působení, a proto je také považován za přírodní afrodiziakum. Subjektivně v nás tak vyvolává pocit přívalu energie a zbystření smyslů.

Majonéza od Spak – nově v menším praktickém balení 180 ml

A opět bez konzervantů, barviv, zahušťovadel a aromat, obsahuje 75 % řepkového oleje.

Nová omáčka Pro pravý chlapy 18+ od SPAK - FAKT OSTRÁ!

Praví chlapy milují ostré – a to ve všech podobách. Společnost SPAK si toho je také moc dobře vědoma, proto vytvořila novou neskutečně pálivou omáčku Pro pravý chlapy. Rozpálíte s ní jak večírek s kumpány, tak třeba i věčně nedostupnou ženu. Hodí se k večeru s fotbalem a flákotě masa v obýváku, stejně jako nečekaný dárek pro toho jediného milovaného Pravého chlapa…

Ketchup Stevia od SPAK – přirozeně sladký, ale bez cukru

Lidé milují sladké, a proto většina z nich zbožňuje ketchup. S masem, na hranolkách, při pořádné grilovačce nebo jen tak u televize s omočenými rudými krekry a černým svědomím. Ale odteď s Ketchupem – slazeném výtažkem ze Stevia už můžete mlsat bez výčitek!

Dodejte vašemu masu šmak omáčkami od SPAK - novinky

Grilovací omáčky SPAK
Grilujte stylově! S novými omáčkami na maso od Spak vám ani nebude vadit, když v létě zajde slunce za mraky.

Ketchup NATUR od SPAK – ryzí chuť přírody

Co by to bylo za letní párty, grilovačku či opékání buřtů, kdyby při nich chyběl kečup!

Grilujte stylově s omáčkami od SPAK

Co by to bylo za léto bez grilovačky. Aby byla opravdu bez chybičky, potřebujete na ni kromě masa i další kvalitní suroviny.

S Bio Dressingy od SPAK získá i nudná mrkev šmak

SPAK Bio dressingy
Nebojte se experimentů, vaše zelenina si to zaslouží. Pokud už vás také smetla bio vlna, jistě u SPAK oceníte jeho bio řadu jogurtových dressingů.