Skip directly to content

St. Nicolaus

St. Nicolaus

Slovenská likérka St. Nicolaus, výrobce stejnojmenné prémiové vodky St. Nicolaus a dalších prémiových lihovin, si v roce 2010 vybrala naší agenturu pro zajištění PR a marketingových aktivit při svém vstupu na český trh s alkoholickými nápoji. Pro společnost St. Nicolaus zajišťujeme kompletní public a media relations v tištěných i on-line médiích, sociálních sítích.

Jiří Holub
managing director & partner
aPRiori

gsm.  +420.736.534.779
e-mail: jiri.holub@apriori.cz
www.apriori.cz

Likérka St. Nicolaus zvýšila prodej, přestože celý trh lihovin poklesl

St. Nicolaus
(11.9.2012) Likérka St. Nicolaus v České republice ve fiskálním roce červenec 2011 / červen 2012 zvýšila tržby o 60% na více jak 300 milionů korun. Přestože celý trh s lihovinami v roce 2011 klesl o 4,5 procenta a v roce 2012 se dle Unie výrobců a distributorů lihovin očekává další pokles, slovenská likérka St. Nicolaus rozšiřuje a upevňuje pozici na trhu. Nejvíce se jí dařilo v segmentu značkových lihovin. Tržní podíl St. Nicolaus Trade by ke konci roku měl dosáhnout 5%.

Výběr spotřební daně z lihovin klesá i přes vyšší sazbu

St. Nicolaus
Statistická data ministerstva financí za období březen – červenec 2011 odhalují klesající trend výběru spotřební daně z lihovin.

Celková spotřeba lihovin klesá. St. Nicolaus přesto zvyšuje prodeje.

St. Nicolaus
Dle statistického přehledu ministerstva financí za období leden – červenec 2011 klesl meziroční výběr spotřební daně o 6 procent.Proti tomuto trendu jde společnost St. Nicolaus-

V Česku a na Slovensku je oblíbená vodka. Nejvíce Nicolaus vodka.

Z lihovin se v součtu v České a Slovenské republice vypije nejvíce čisté vodky. První příčku poprvé obsadila Nicolaus vodka.

St.Nicolaus prodal milion litrů lihovin

St. Nicolaus
Slovenská likérka St. Nicolaus prodala během loňského fiskálního roku více než 1 milion litrů lihovin.

Slovenská Vodka – z tatranských kopců do horkých nápojů!

Vodka se nemusí pít jen ledová a v koktejlech. Skvěle se hodí i jako originální ingredience do některého z horkých nápojů.

Slovenská jednička St. Nicolaus úspěšně vstoupila na český trh s alkoholem

vodka Nicolaus Extra jemná
Rozčeřit stojaté vody českého trhu s lihovinami se rozhodla slovenská společnost St. Nicolaus Trade. Do tří let se firma chce stát čtyřkou na trhu.

St. Nicolaus

St. Nicolaus logo
Značka St. Nicolaus je na domácím trhu ve Slovenské republice velice známá, ale v České republice bylo povědomí mezi novináři a širokou veřejností takřka nulové. Výhodou bylo krátké působení značky St. Nicolaus na českém trhu a možnost srovnávat vývoj trhu s alkoholem v ČR.