Skip directly to content

Datart

Tablety ve školství: Vyšší motivace k učení, lepší komunikace

Jedno ze stěžejních témat současného školství je integrace tabletů - kapesních dotykových počítačů - do výuky. Proto v posledních letech probíhají studie hodnotící funkci a využití nové technologie během školního vyučování. Výsledky studií se shodují – tablety výuku rozhodně obohacují.

Nejlepší pomocníci na úklid i vaření

Vaření, úklid, vaření, úklid… Tak by to šlo pořád dokola. Činnosti, jež vám berou energii, kterou byste raději věnovali svým blízkým. Dneska ale existují pomocníci, s nimiž bude uklízení i vaření jedna radost. Inspirujte se nejnovějšími „vychytávkami“!

Datart otevřel kuchyňské studio

Společnost DATART, přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku, otevřel v ČR své první kuchyňské studio. Najdete ho na pražském Pankráci v nákupním centru Arkády. Neocenitelnou předností nového studia specializovaného na kuchyně je skutečnost, že nabízí jako jediní pro kuchyně zcela kompletní sortiment a servis.

Datart: Český trh s televizory je srovnatelný se západní Evropou

Česká republika se může směle měřit se západoevropskými zeměmi, a to pokud jde o trendy v oblasti televizí. Naše obchody s elektronikou mají ve svém sortimentu nejnovější modely televizorů, čeští zákazníci preferují podobné typy TV jako naši západní sousedi.

Datart spouští „Rychlovku živě“

Přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku Datart International rozšiřuje online nabídku o novou službu, a to „Rychlovku živě“. Od začátku září mohou zákazníci eShopu v online přenosu sledovat, jak rychle probíhá příprava jejich objednaného zboží.

Plánujete kuchyni? Poradíme s ergonomií

V jaké místnosti trávíte s rodinou nebo partnerem nejvíce času? V kuchyni. Proto by tato místnost měla být nejen útulná, ale zároveň praktická. Dodržování určitých ergonomických zásad vám v mnohém usnadní živobytí. Na co byste tedy během zařizování kuchyně měli myslet?

Vhodně zvoleným osvětlením ušetříte tisíce

S koncem prodeje klasických žárovek možná stále ještě váháte, kde jaký světelný zdroj použijete. Výrobků je na našem trhu poměrně velké množství a každý se díky svým vlastnostem hodí do jiné místnosti. Nejenže budete účelně zvoleným „světlem“ spokojeni coby uživatelé, zároveň také ušetříte v řádech tisíců.

Trendy českých spotřebitelů: Rozvoj online plateb a plateb na prodejně

Třetina spotřebního zboží se v ČR prodá přes internet. To je o 10 % více než v Německu nebo Velké Británii. Za touto skutečností stojí velmi dobře rozvinutá poštovní infrastruktura, přibližně stejný počet e-shopů jako má Anglie, rapidní rozvoj internetu po revoluci, existence lokálních online značek. Díky těmto faktorům mají Češi stále větší zájem nakupovat elektronicky.

Ruční mytí oken patří minulosti, nyní vám okna vyčistí robot!

Klesá vám nálada jenom při pomyšlení, že budete muset umýt okna v celém bytě nebo domě? Děsíte se, kolik času vám to zabere a že vás pak budou bolet záda? Tento problém už nemusíte řešit! Obchody sítě Datart exkluzivně přicházejí s převratnou novinkou – robotickým čističem oken a skel HOBOT-168!